Ansatte

Eidsvoll Trafikkskole AS

Bent Arve Herseth

Bent Arve Herseth
Daglig leder

908 53 282

bent@eidsvoll-trafikkskole.no

Cathrin Jensen

Cathrin Jensen
Administrasjon

639 64 720

cathrin@eidsvoll-trafikkskole.no

Jarle Espelund

Jarle Espelund
Trafikklærer

905 05 100

jespelun@online.no

Mathilde Bjørnstad

Mathilde Bjørnstad
Trafikklærer

452 12 177

mathilde@eidsvoll-trafikkskole.no

Sissel Iren E Herseth

Sissel Iren E Herseth
Kontormedarbeider

483 16 836

sissel@eidsvoll-trafikkskole.no

Sten Are Vian

Sten Are Vian
Trafikklærer

412 49 516

sten@eidsvoll-trafikkskole.no

Stine Herseth

Stine Herseth
Faglig leder / Trafikklærer

908 53 281

stine@eidsvoll-trafikkskole.no

Thomas Ferdinand Waaler

Thomas Ferdinand Waaler
Trafikklærer

915 14 838

thomas@eidsvoll-trafikkskole.no

Trond Christian Nilssen

Trond Christian Nilssen
Trafikklærer

483 28 291

trond@eidsvoll-trafikkskole.no

Wenche Elisabeth Dulien

Wenche Elisabeth Dulien
Trafikklærer

918 39 759

wenche@eidsvoll-trafikkskole.no

Kommende aktiviteter

7. jan / avd.Eidsvoll, Lars Tønsagers vei 2. Mørkedemo kommer i tillegg og blir satt opp etter endt kurs. / 2.100 kr

10. jan / avd. Eidsvoll, Lars Tønsagers vei 2 / 900 kr

24. jan / avd. Eidsvoll, Lars Tønsagers vei 2 / 1.500 kr

24. jan / avd. Eidsvoll, Lars Tønsagers vei 2 / 1.500 kr

Ta kontakt

Adresse

Flaenbakken 2

2070 Råholt

639 64 720

post@eidsvoll-trafikkskole.no