Ansatte

Eidsvoll Trafikkskole AS

Bent Arve Herseth

Bent Arve Herseth
Daglig leder

908 53 282

bent@eidsvoll-trafikkskole.no

Cathrin Jensen

Cathrin Jensen
Administrasjon

639 64 720

cathrin@eidsvoll-trafikkskole.no

Jarle Espelund

Jarle Espelund
Trafikklærer

905 05 100

jespelun@online.no

Sissel Iren E Herseth

Sissel Iren E Herseth
Kontormedarbeider

483 16 836

sissel@eidsvoll-trafikkskole.no

Sten Are Vian

Sten Are Vian
Trafikklærer

412 49 516

sten@eidsvoll-trafikkskole.no

Stine Herseth

Stine Herseth
Faglig leder / Trafikklærer

908 53 281

stine@eidsvoll-trafikkskole.no

Thomas Ferdinand Waaler

Thomas Ferdinand Waaler
Trafikklærer

915 14 838

thomas@eidsvoll-trafikkskole.no

Trond Christian Nilssen

Trond Christian Nilssen
Trafikklærer

483 28 291

trond@eidsvoll-trafikkskole.no

Wenche Elisabeth Dulien

Wenche Elisabeth Dulien
Trafikklærer

918 39 759

wenche@eidsvoll-trafikkskole.no

Kommende aktiviteter

Utvidelseskurs (A2)

31. mai / avd. Eidsvoll, Lars Tønsagers vei 2 / 1.700 kr

Utvidelse fra A2 til A (A)

6. juni / avd. Eidsvoll, Lars Tønsagers vei 2 / 5.950 kr

Utvidelseskurs (A2)

6. juni / avd. Eidsvoll, Lars Tønsagers vei 2 / 1.700 kr

Grunnkurs (A)

12. juni / avd. Eidsvoll, Lars Tønsagers vei 2 / 990 kr

Ta kontakt

Adresse

Flaenbakken 2

2070 Råholt

639 64 720

post@eidsvoll-trafikkskole.no

Bruk av dine data

For å kunne levere tjenesten og tilby en best mulig brukeropplevelse til deg, samler vi inn og behandler en del teknisk informasjon om besøkende på nettsiden. Les mer om hvordan vi behandler personvern.

Mer informasjon
Jeg forstår

Personverninnstillinger

Ditt valg vil bli lagret i informasjonskapsler i nettleseren din slik at vi kan huske dine innstillinger neste gang du besøker eidsvoll-trafikkskole.no. Les mer om hva vi lagrer i informasjonskapslene her.

Vi jobber kontinuerlig med å forbedre våre tjenester. Når vi har et inntrykk av hvilke tjenester du bruker og hvordan du bruker dem, får vi et bedre bilde av din brukeropplevelse, og kan jobbe videre for at Eidsvoll Trafikkskole AS kan tilby deg en best mulig tjeneste.

Jeg godkjenner at mine data benyttes for å gi meg en bedre brukeropplevelse.

Ikke godkjenn
Godkjenn