Ansatte

Eidsvoll Trafikkskole AS

Bent Arve Herseth

Bent Arve Herseth
Daglig leder

908 53 282

bent@eidsvoll-trafikkskole.no

Cathrin Jensen

Cathrin Jensen
Administrasjon

63 96 47 20

cathrin@eidsvoll-trafikkskole.no

Jarle Espelund

Jarle Espelund
Trafikklærer

905 05 100

jespelun@online.no

Silje Maria Johansen

Silje Maria Johansen
Trafikklærer

482 24 377

silje@eidsvoll-trafikkskole.no

Sten Are Vian

Sten Are Vian
Trafikklærer

412 49 516

sten@eidsvoll-trafikkskole.no

Stine Herseth

Stine Herseth
Faglig leder / Trafikklærer

908 53 281

stine@eidsvoll-trafikkskole.no

Thomas Ferdinand Waaler

Thomas Ferdinand Waaler
Trafikklærer

915 14 838

thomas@eidsvoll-trafikkskole.no

Trond Christian Nilssen

Trond Christian Nilssen
Trafikklærer

483 28 291

trond@eidsvoll-trafikkskole.no

Wenche Elisabeth Dulien

Wenche Elisabeth Dulien
Trafikklærer

918 39 759

wenche@eidsvoll-trafikkskole.no

Yntze Loopstra

Yntze Loopstra
Trafikklærer

994 29 520

yntze@eidsvoll-trafikkskole.no

Kommende kurs

Utvidelseskurs (Motorsykkel (A2))

23. mai / Avd. Eidsvoll, Lars Tønsagers vei 2 / 1 890,00

Grunnkurs (Motorsykkel (A))

23. mai / Avd. Eidsvoll, Lars Tønsagers vei 2 / 1 040,00

Utvidelse fra A2 til A (Motorsykkel (A))

28. mai / Avd. Eidsvoll, Lars Tønsagers vei 2 / 6 250,00

Lastsikringskurs (Personbil med tilhenger (BE))

2. juni / Avd. Eidsvoll, Lars Tønsagers vei 2. Alle påmeldte blir satt opp på kjøretime før kurset; kartlegge grunnl. kunnsk. om lastsikr / 1 050,00

Ta kontakt

Medlem av:

Norges Trafikkskoleforbund-logo Trafikkforum-logo

Inneholder bruk som krever aktivt samtykke

Eidsvoll Trafikkskole AS ønsker å gi deg en best mulig opplevelse av vår tjeneste. For å oppnå dette benytter vi informasjonskapsler (cookies) og pixels. Enkelte av disse er nødvendige for at tjenesten vår skal fungere, og andre bidrar til at du skal få en bedre og mer tilpasset opplevelse.
Ved å trykke «Godta alt» godkjenner du bruken av cookies og pixels.

Enkelte cookies er nødvendige for at nettsiden skal fungere på en optimal måte, og de er derfor ikke mulig å fjerne.

For å gi deg en best mulig kundeopplevelse analyserer vi hvordan nettsidene våre blir brukt.

Les mer